چند لحظه صبر کنید ...

چاپ عکس

عکس هاتون روبرای ما بفرستید تا با استفاده از مدرن ترین دستگاه ها چاپشون کنیم و براتون ارسال کنیم . برای شروع یکی از سایز های شما کافیست سایز مورد نظر خود را انتخاب کنید .

شروع

چاپ شاسی

جای یک قاب زیبا روی دیوارتون خالیه ؟! چرا همین الان یکی از عکس های روی گوشیتون رو روی تخته شاسی با بالاترین کیفیت چاپ نکنید ؟ برای شروی سایز مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید .

شروع

چاپ آلبوم

عکس های روی گوشی هیچوقت جای یک آلبوم زیبا رو نمیگیرن . بهترین عکس هایتون رو برای ما بفرستید تا با بهترین تکنولوژی ها یک آلبوم براتون چاپ کنیم . برای شروع آلبوم مورد نظرتون رو انتخاب کنید .

شروع
درباره عکس اپ بدانید :

عکس اپ , زیر مجموعه لابراتوار چاپ عکس سهند ; بزرگترین , کاملترین و حرفه ای ترین مجتمع چاپ عکس , تخته شاسی و تولید آلبوم در کشور می باشد . آنچه که این مجموعه را از دیگران متمایز می سازد , این است که در این مجموعه عکس های شما پرینت نمی شود ! بلکه بر روی کاغذ حساس به نور عکاسی نقش می بندد . چاپ توسط پیشرفته ترین دستگاه ها و ماشین آلات چاپ عکس و متخصصین با تجربه و مجرب چاپ و ظاهر می گردند . بنابراین عکس های شما به هیچ وجه پاک و تغییر رنگ نخواهد داشت و تمامی مراحل چاپ عکس با نظارت دقیق کارشناسان رنگ و متخصصین چاپ صورت می گیرد . ما با افتخار مدعی چاپ عکس با بالاترین کیفیت و بهترین رنگ بر روی بهترین کاغذ هستیم . تولید تخته شاسی و چاپ عکس رو تخته شاسی در این مجموعه نیز بصورت مکانیزه و بدون دخالت دست با ماشین آلات مخصوص صورت می گیرد . چاپ آلبوم و صحافی آلبوم به شیوه ای نوین و متفاوت به گارانتی مادام العمر به مشتریان عزیز ارایه می گردد .