در صورتی که در استفاده از عکس اَپ به مشکل برخوردید، با توجه به مشکل خودتون سوالات زیر را دنبال کنید. حتماً جواب خودتونو پیدا خواهید کرد. در صورتی که پس از مطالعه سوال های متداول مشتریان و پاسخ های آنها باز هم به جواب مد نظر خود نرسیدید میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل کنید.

١- عکس اَپ

٢- ثبت نام

٣- محصولات

٤- آپلود تصاویر

٥- اشتراک و تخفیف ها

٦- مدت زمان چاپ و ارسال

٧- پرداخت

 


 

چگونه میتوانم اشتراک عکس اَپ را تهیه کنم؟؟

اشتراک چه مزیتی نسبت به حالت عادی دارد؟

چگونه از طرح ها و تخفیف ها مطلع بشم؟

آیا برای کسایی که مشتری ثابت هستن تخفیف در نظر میگیرید؟

 


 

چگونه میتوانم اشتراک عکس اَپ را تهیه کنم؟؟

اشتراک چه مزیتی نسبت به حالت عادی دارد؟

در هر مجموعه ای افرادی هستند که به دلیل استمرار در خرید و همکاری، بیشتر از بقیه مراحل آپلود عکس و پرداخت و ارسال را انجام خواهند داد. عکس اَپ به منظور راحتی کار ایشان اشتراک هایی را برایشان در نظر گرفته که هم فرآیندِ سفارش برای آنها راحت تر بوده و هم در تعداد زیاد خرید های آنها تخفیف هایی را قرار داده تا هم رونده مشتری مداری حفظ شود و هم کاربری که مدام نیاز به چاپ عکس دارد بتواند راحت تر  و با سرعت بیشتری این امر را انجام دهد تا در انجام کارهای روزانه وی خللی وارد نشود.

چگونه از طرح ها و تخفیف ها مطلع بشم؟

برای اطلاع از طرح ها و تخفیف های عکس اَپ میبایست کانال و پیجِ اطلاع رسانی عکس اَپ(که آدرس آن به روی سایت هست)، را دنبال کنید.به این ترتیب هم از طرح ها و تخفیف ها آگاه خواهید شد و همچنین میتوانید از محصولات جدید و متنوع بسته به نوع نیاز خود آگاهی حاصل کنید.

آیا برای کسایی که مشتری ثابت هستن تخفیف در نظر میگیرید؟

بله عکس اَپ برای مشتریان ثابت طرح های تشویقی را به منظور تشکر و ایجاد فرهنگ حمایت از خرید آنلاین در نظر گرفته که به صورت کد های تخفیف و بسته های رایگان برای ایشان ارسال میشود. همچنین برای ارگان ها و سازمان های طرف قرارداد نیز تسهیلاتی را در نظر گرفته است که با توجه به هر ارگانی با هر سیاست کاری ای متفاوت است.