بلاگ عکس اپ

آموزش عکاسی با گوشی

امروزه همه ی افراد در جیبشان یک گوشی دوربین دار است که هر زمان اراده کنند می توانند شروع به عکاسی کنند کاری که در گذشته امکانش نبود . همه عکس میگیرند ولی اینکه چه کسی عکس بهتری میگیرد مهم است برای اینکه شما هم جزو افرادی باشید که با گوشی خود بهترین عکس ها را بگیرید تا پایان این پست ما را همراهی کنید تا ما شما را یاری کنیم و به شما
آموزش دهیم چگونه آثاری زیبا با دوربین تلفن همراهتان ثبت نمایید.


مشاهده
آموزش عکاسی با موبایل

چاپ مجله عکس

مجله های عکس یا آلبوم های مجله ای از جمله آلبوم هایی هستند که در تمامی صنایع مورد استفاده قرار میگیرند و همچنین با توجه به قیمت پایین آن توجه آن افرادی که علاوه بر زیبایی قیمت تمام شده محصول نیز برایشان اهمیت دارد گزینه بسیار مناسبی می باشد.


مشاهده
چاپ مجله عکس

چگونه عکس پرسنلی بگیریم ؟

شاید این سوال در ذهن شما باشد که چگونه عکس پرسنلی بگیریم ؟ ما امروز درعکس اپ به شما آموزش می دهیم که چطور عکس پرسنلی از خود یا دیگران بگیرید و آن را چاپ نمایید.


مشاهده
آموزش گرفتن عکس پرسنلی

وقتش رسيده كه حافظه تون رو خالي كنيد

اگر مدتي هست كه سيستم تون درست كار نميكنه و از هنگ كردنش خسته شديد، دليلش فايل هايي زيادي هست كه بيهوده توي حافظه نگهشون داشتيد.


مشاهده
وقتش رسيده كه حافظه تون رو خالي كنيد

چاپ روی بوم

چاپ کنواس یا چاپ روی بوم نقاشی یکی از جذاب ترین و پرفروش ترین محصولات لابراتوار سهند می باشد جنس بوم از نوعی پارچه‌ی مختص نقاشی است (پارچه‌ای که روی بوم‌های نقاشی می‌کشند) که دارای بافت نامنظم و پراکنده بوده و چاپ عکس و تصویر بر روی آن بسیار زیبا، چشمگیر و ماندگار می‌گردد.


مشاهده
چاپ روی بوم

آموزش چسباندن عکس روی شاسی

یکی از پرسش های پر تکرار توسط کاربران عکس اپ این است که عکس هایمان را چطور روی شاسی بچسبانیم یا عکس های خود را چگونه شاسی کنیم.
امروز می خواهیم به این پرسش شما پاسخ دهیم تا از این به بعد به راحتی عکس های خود را روی تخته شاسی عکس بچسبانید.


مشاهده
آموزش چسباندن عکس روی شاسی

خرید کادو تولد

شاید در دید اول هدیه دادن یا خرید کادو یک کار بسیار آسان و بدون دغدغه باشد. اما کمی که در این باره فکر میکنیم میبینیم که برای شخصی هدیه خریدن به این سادگی ها هم نیست.
زیرا باید تمامی خصوصیات فرد مورد نظر را بررسی کنیم و ببینیم به چه چیز های علاقه دارد یا در حال حاضر به چه چیزی احتیاج دارد.


مشاهده
خرید کادو