بلاگ عکس اپ

تاریخچه چاپ عکس

در گذشته مفهوم عکس فقط و فقط به شکل چاپ شده برای مردم قابل فهم بود و اصلا عکسی وجود نداشت که چاپ نشده باشد. پس از آمدن دوربین های دیجیتال و قابلیت مشاهده عکس ها در نمایشگر ها معنی و مفهوم کلمه عکس هم تغییر کرد.
تاریخچه عکس و عکاسی به سالیان خیلی دور تر باز میگردد و ذکر این جمله خالی از لطف نیست که عکاسی و هدیه ای از نور به ما می باشد و به طور کلی اگر نور نبود نتها عکس بلکه رنگ و تصویر و بینایی هیچ معنایی نداشت.


مشاهده
تاریخچه چاپ عکس

چاپ عکس روی مگنت

سالیان زیادی هست که مردم عادت دارند عکس های عزیزان و یا نقاشی کودکان خود را به یخچال بچسبانند تا از دیدن آن ها لذت ببرند.


مشاهده
چاپ عکس روی مگنت

پرتره

فرقی ندارد که تصویر خلق شده عکس باشد یا نقاشی پرتره در هر دو به یک معنی می باشد و آن هم یعنی خلق تصویر از چهره یک فرد از نمای نزدیک , لازم به ذکر است که پرتره نگاری ( نقاشی پرتره ) و یا عکاسی پرتره فقط گرفتن تصویر از نمای نزدیک صورت نیست.


مشاهده
پرتره

بهترین نرم افزار ویرایش عکس

در روزگار کنونی و پیشرفت روز افزون تکنولوژی روز به روز تمامی دنیای ما به یک جا ختم می شود و آن هم گوشی های هوشمندمان است . هرچه بیشتر پیش می رویم مردم بیشتر از پیش کار های خود را با تلفن های همراه خود انجام می دهند.
به نظر من یکی از بهترین گزینه های پیشرفت گوشی ها و هوشمند شدن آن دوربین های آن هاست که هر روز نیز به دلیل علاقه مردم به عکاسی کیفیت این دوربین ها بالا تر میرود و امکانات و کیفیتشان دیگر دست کمی از یک دوربین حرفه ای عکاسی ندارند.


مشاهده
بهترین نرم افزار ویرایش عکس

چاپ روی بوم

تا کنون شده به یک نمایشگاه آثار هنری بروید و از یک تابلو نقاشی خوشتان بیاید و دوست داشته باشید این تابلو را درون منزل خود بر روی دیوار اتاق نشیمنتان داشته باشد ؟
از آنجایی که می دانید تابلو های نقاشی به دلیل اینکه کار دست است و معمولا این آثا با قیمت های بالا ارزش گذاری می شوند هر فردی قادر به خرید اینکونه تابلو ها نیست و شاید تا سالیان طولانی حسرت داشتن این تابلو بر روی دل شما بماند و جای خالی آن را بر روی دیوار منزلتان همیشه حس کنید.


مشاهده
چاپ روی بوم نقاشی

اصطلاحات عکاسی

امروزه خیلی از افراد و اکثرا جوانان علاقه زیادی به عکاسی پیدا کرده اند . اما یک مشکل وجود دارد و آن هم نا آگاهی این افراد از اصول پایه ای حرفه عکاسی می باشد.


مشاهده
اصطلاحات عکاسی

شاسی عکس

در ابتدا باید توضیح داد که تخته شاسی عکس همانطور که از اسمش پیداست از جنس چوب است و از چوب ساخته شده است.
چوب یکی از محبوب ترین و کارامد ترین ماده هایی است که در حیات وجود دارد و از ابتدای حیات انسان تا به امروز نقش بسیار مثبتی در زندگی و پیشرفت بشر داشته است. چرا که انسان برای ساخت اکثر اشیا و ابزار های زندگی از این وسیله استفاده می کند.


مشاهده
شاسی عکس