بلاگ عکس اپ

اپلیکیشن چاپ عکس

شرايط خاص ناگزيز راهكارهاي خاص را ميطلبد. در روزمرگي اين روزها، فرصتي دست يافته كه به كارهايمان همچون افكارمان نظمي دوباره ببخشيم.

اين روزها، روزهاي تكرار است و تكرار. انگار كمتر سراغ تقويم و تاريخ مي رويم، چه اهميتي دارد چه روزي از هفته است، حتي كمتر به ساعت هم نگاه ميكنيم، به دقيقه ها كه نميگذرند و ثانيه ها كه گويي بيشتر كش مي آيند.


مشاهده
اپلیکیشن چاپ عکس

تاریخچه دوربین پولاروید

دوربین پولاروید برای اولین بار توسط ادوین لند فیزیکدان آمریکایی در سال 1948 طراحی و روانه بازار شد. قابلیت این دوربین ها این است که بلافاصله بعد از عکسبرداری نسخه چاپی عکس را پرینت کرده و تحویل شما می دهد.


مشاهده
تاریخچه دوربین پولاروید

چاپ عکس روی چوب

تا کنون برای زیبا سازی منازل خود و چیدمان دکورسیون آن بیش از حد فکر کرده اید و حتما ایده هایی هم به ذهنتان رسیده و آن ها را انجام داده اید. اما امروز ما میخواهیم یک ایده جالب به شما آموزش دهیم تا با آن دیوار منازل خود را بیش از پیش زیبا نمایید.


مشاهده
چاپ عکس روی چوب

آلبوم دیجیتال چیست ؟

به طور کلی آلبوم هایی که به روش قدیمی و آنالوگ چاپ نمی شوند را آلبوم دیجیتال می گویند. آلبوم های دیجیتال عبارت است از : آلبوم مجله ای , فتوبوک , کتاب عکس , آلبوم ایتالیایی و آلبوم های ژورنالی .
نام دیگر آلبوم دیجیتال , آلبوم ایتالیایی می باشد و دلیل این نام گذاری نیز این است که برای اولین بار این آلبوم ها در ایتالیا تولید شد و همچنین ماشین آلات تولید آلبوم های دیجیتال همکی محصول کشور ایتالیا هستند.


مشاهده
آلبوم دیجیتال چیست ؟

عکس پولاروید چیست ؟

در دنیای امروز عکس گرفتن جز اصلی زندگی ما شده است. حال فرقی نمیکند که این عکس ها با دوربین تلفن همراه گرفته شود و یا با دوربین های حرفه ای و گران قیمت , تنها چیزی که مهم هست عکاسی و عکس گرفتن است.


مشاهده
عکس پولاروید چیست

مهمترین نکات عکاسی در شب

برای ثابت‌کردن حرکت در روز توصیه می‌شود از سرعت شاتر ۱/۳۲۰ با کمترین حد ۱/۱۶۰ استفاده کنید. بااین‌حال، در شب این روند تغییر می‌کند


مشاهده
آموزش عکاسی در شب

زاویه بدن در عکاسی پرتره

شما به عنوان یک عکاس باید بدانید که هر مدل عکس باید چگونه و از چه زاویه ای گرفته شود تا آن عکس یک عکس عالی شود.


مشاهده
زاویه بدن در عکاسی پرتره