بلاگ عکس اپ

دلایل چاپ عکس که انکار ناپذیر هستند

در دنیای دیجیتال امروزی و با هر قدم رو به جلو تکنولوژی، چاپ عکس ها از جمله اموری محسوب می شوند که به دست فراموشی سپرده خواهند شد.


مشاهده
دلایل چاپ عکس که انکار ناپذیر هستند

چگونه در عکس های خود بوکه ایجاد کنیم ؟

بوکه (Bokeh) افکتی مات و هنری برای عکاسی است که در نواحی خارج از فوکوس تصویر ایجاد می‌شود. این جلوه در عکاسی کاربردهای گوناگونی دارد، از جمله ایجاد زیبایی بصری در عکس و تاکید بر سوژه. همچنین می تواند اشکال مختلفی هم داشته باشد.


مشاهده
چگونه در عکس های خود بوکی ایجاد کنیم ؟

تجهیزات یک حرفه ای

امروز در عکس اپ بزرگترین مجموعه چاپ عکس در ایران قصد داریم شما را با تجهیزات یک عکاس حرفه ای آشنا کنیم به برای شما توضیح دهیم که هر یک از این تجهیزات برای چه کاری ساخته شده اند و چه اهمیتی در گرفتن یک عکس دارند پس با ما همراه باشد.
عکاسی نیز همچون دیگر هنرها و علوم، نیاز به ابزار و تجهیزات خاص خود دارد. برخی از ابزارها در ایجاد عکس نقش اساسی دارند و نبود آن‌ها فرایند عکسبرداری را ناممکن می‌سازد و بعضی دیگر به عکاس کمک می‌کنند تا علاوه بر سرعت عمل و صرفه‌جویی در زمان، تصویر بهتری را نیز ثبت کند.


مشاهده
تجهیزات یک حرفه ای

آموزش چاپ عکس آنلاین

چاپ عکس از محصولات پر فروش در صنعت چاپ می باشد و مردم در سراسر دنیا علاقه زیادی به این محصول دارند چرا که با چاپ عکس شما می توانید خاطرات خود را برای همیشه ماندگار کنید و از نابود شدن آن ها جلو گیری نمایید حال در شرایط فعلی که همه در گیری این بیماری جهانی یعنی کرونات هستیم و باید رعایت کنیم که کمتر از خانه هایمان برون بیاییم با یک چالش روبرو هستیم که چگونه عکس های خود را چاپ نماییم.


مشاهده
آموزش چاپ عکس آنلاین

کارت پستال ها را بیشتر بشناسید

کارت پستال یکی از مواردی است که در مناسبت‌ها و رویدادهای خاص به وفور استفاده می‌شود و از آن برای تبریک گفتن و رساندن یک پیام خاص استفاده می‌شود. استفاده از کارت پستال به یک شهر، کشور یا منطقه محدود نمی‌شود و تقریباً در تمام نقاط دنیا از آن استفاده می‌شود. البته امروزه فلسفه اولیه ساخت کارت پستال به فراموشی سپرده شده است و در محافل عمومی از همه کارت‌های مناسبتی با عنوان کارت­پستال یاد می‌شود.


مشاهده
کارت پستال ها را بیشتر بشناسید

پرینتر های 3 بعدی

چاپ سه ‌بعدی شامل مجموعه‌ای از فرآیندها است که مواد به‌صورت کنترل‌شده‌ای به یکدیگر پیوند داده می‌شود تا یک شی سه‌بعدی ساخته شود.


مشاهده
پرینتر های 3 بعدی

قاب عکس پاسپارتو

کلمه پاسپارتو از زبان فرانسوی برداشته شده و به مقوایی که بین اثر هنری یا عکس و شیشه قرار می گیرد گفته می شود . پاسپارتو برای تاکید بیشتر به اثر و محافظت اثر از رطوبت و خمشدگی و سایر چیز های مخرب که می تواند اثر ما را نابود کند.


مشاهده
قاب عکس پاسپارتو