شروع عکس اپ

اولین بار ۷ ساله بودم که پنهانی درآتلیه عکاسی پدربزرگم صندلی عکس پرسنلی را پشت دوربین فانوسی قراردادم. دوربینی که سالیان سال است کسی صدایش را نشنیده است . برای لذت بردن از صدای دکلانشور(صدای چلیک ) این دوربین مقدس عکاسی با آن بازی و سرگرم شدم ، صدای چلیک دوربین برایم لذت بخش بود ، در تاریکخانه ی تاریک و نم دار با آگراندیسمان ، داروی ظهور ، داروی ثبوت آشنا شدم. و وقتی ۱۰ ساله بودم معنی نور،رنگ،عکس و عکاسی را می فهمیدم و با چشمهای خود میدیدم و درک میکردم که عکس وعکاسی چیست؟ چاپ عکس یعنی چی؟ چاپ شدن یک عکس از ابتدا تا انتها را نظاره گربودم و لمس میکردم و دانستم که چگونه یک عکس را میشود تیره یا روشن چاپ کرد و این برایم بینهایت لذت بخش بود. از آن روزگار قریب به ۳۰ سال میگذرد و در این ۳۰ سال لحظه ای نشده که از چاپ کردن عکس و ظهور آن و دیدن عکسی که چاپ شده لذت نبرم . این عشق و لذت سرآغازی شد تا چاپ عکس را بعنوان شغل انتخاب نموده و حاصل آن مجموعه ایی باشد بنام عکس اپ ما به کار خود علاقه داریم ، عشق می ورزیم و با عشق لحظات زیبا و به یاد ماندنی را در قاب تصویر نقش می بندیم . ما به پاس اعتماد و اطمینان شما عکس ها و لحظه هایتان را جاودانه می سازیم .

چاپ آنلاین عکس
تاریخچه عکس اپ

تاریخچه عکس اپ

عکس اَپ ، زیر مجموعه لابراتوار چاپ عکس سهند (تاسیس ۱۳۷۱) ، بزرگترین ، کاملترین و حرفه ای ترین مجتمع چاپ عکس ، تخته شاسی و تولید آلبوم در کشور می باشد ، عکس اَپ پیشرو در ارائه راهکارهای نوین در صنعت چاپ بوده و تمام تلاش خود را بر آن داشته تا بهترین کیفیت در چاپ و تولید عکس را برای هموطنان داخل کشور به ارمغان آورد، عکس اپ با ایجاد زمینه ی سهولت در چاپ عکس اقدام به راه اندازی سامانه آنلاین چاپ عکس با نام تجاری عکس اَپ نموده است . شما عزیزان میتوانید با مراجعه به سایت عکس اَپ پس از بارگذاری عکس های خود تا اتمامِ مراحل چاپ در سایت بصورت مستقیم با کارشناسان ما جهت کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید. پس از سپری شدن فرایند های فوق، سفارش که بنا به درخواست شما میتواند عکس،تخته شاسی، آلبوم،بوم .مگنت(عکس آهنربایی)، و ... باشد را در کمتر از یک روز پس از ارسال فایل (کار های عمده تا سه روز) درب منزل یا محل کار خود تحویل بگیرید. عکس اَپ چاپ عکس روی شاسی و چاپ آلبوم را با همراهی شما عزیزان آغاز نموده و در این راه همواره به شما عزیزان افتخار خواهیم کرد زیرا ما با تایید شماست که میتوانیم کار خود را با قدرت ادامه دهیم.

تیم عکس اپ

عکس اَپ با بهره گیری از تجربیات ارزشمند گذشتگان خود، تیم با انگیزه و مستعد رقابت، با تکیه بر دانش و تجربه را بکار گرفته است . تیم جوان ما متشکل از متخصصین با تجربه و تحصیل کرده در زمینه طراحی،چاپ و همچنین صحافی بوده و مدعی ارائه خدمات چاپ و آلبوم با بالاترین کیفیت به شما عزیزان میباشد.

تیم عکس اپ
تفاوت عکس اپ با سایر همکاران

تفاوت عکس اپ با سایر همکاران

آنچه که مجموعه ما را از دیگران متمایز می سازد
۱- در این مجموعه عکس های شما پرینت نمی شوند ! بلکه بر روی کاغذ حساس به نور عکاسی نقش می بندند.(مهمترین ویژگی های چاپ عکس ما ضد آب، ضد خس و ضد اثر انگشت با ماندگاری بالا میباشد)
۲- تمامی مراحل چاپ عکس با نظارت کارشناسان رنگ و متخصصین چاپ صورت می گیرد ما با افتخار مدعی چاپ عکس با بالاترین کیفیت و بهترین رنگ بر روی بهترین کاغذ عکاسی هستیم
۳- تمامی محصولات را با گارانتی طلایی عکس اَپ به شما ارائه میدهیم.
۴- تضمین پایین ترین قیمت، بالاترین کیفیت و کوتاهترین زمان تحویل

 

منشور اخلاقی عکس اپ

۱-مشتری مداری: رمز موفقیت در هر کاری، تعامل و رضایت در ایجاد رابطه با مشتری میباشد.کاربران و مشتریان اصلِ اولِ موجودیت مجموعه ها و قلب تپنده تمام فعالیت های تجاری هستند.این مجموعه نیز تمام همت و تلاش خود را صرفاً در جهت جلب رضایت صددرصدی از شما عزیزان معطوف کرده و در این راه همواره سعی در ارائه بهترین و برآزنده ترین خدمات به شما میباشد.

۲-ارزش های شغلی: ارزشها، عقاید و باورهایی هستند که برای شما مهم اند و فعالیت های شما را هدایت میکنند.این مجموعه با عقایدی چون احترام، تسریع در انجام امور،تنوع،پیشرفت،امنیت و ... میزبان مشتریان خود میباشد. ما به این ارزش ها معتقدیم و برآنیم تا با ارائه خدمات مبتنی براین ارزش ها، حسن نیت خود را در تعامل با مشتریان به اثبات برسانیم.

۳-مسئولیت پذیری: عکس اپ به تمامی تعهدات و مقررات خود پایبند بوده و تمامی درخواست های مشتریان را در چهارچوب وظایف و توان خود، در اسرع وقتو با دقت، تمرکز و احترام به انجام رسانده و به تمامی نیاز های مشتریان خود با انسجام کاری، مسئولیت پذیری و در نهایت احترام جامه عمل میپوشاند.

۴-بررسی دقیق امور: در مجموعه ها و شرکت های خدماتی که در سطح گسترده تری دارای فعالیت هستند، بروز مشکل در مرحله نهایی امری اجتناب ناپذیر بوده. لذا عکس اپ با ایجاد واحد تخصصی کنترل کیفیت، محصولات خود را از ابتدا تا انتها در مراحل مختلف مورد بررسی قرار میدهد. همچنین کنترل روابط بین کارمندان و مشتریان، امور قیمت گذاری و مبالغ،امنیت در بسته بندی و ارسال نیز از دیگر امور مورد بررسی و توجه این مجموعه میباشد.

۵-خدمت رسانی: افتخار ما خدمت رسانی به شماست. لابراتوار سهند در طول چند دهه فعالیت خود همواره خدمت رسانی در سایه احترام و اخلاق را سرلوحه تمام امور خود قرار داده و عکس اپ تمامی خدمات مربوط به چاپ و ارسال را با نهایت کیفیت و در کوتاهترین زمان به انجام میرساند. رضایت شما عزیزان مهر تاییدی بر این ادعاست.

۶-بروز مشکل برای کاربران: پشتیبانی این مجموعه همواره با نظارت بر تمامی قسمت های مختلف از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری میکند. اما در صورت بروز هر گونه مشکل احتمالی در هر زمینه ای اعم از ارتباط کارمندان تا فرایند های چاپ، ارسال و طراحی با اطلاع به این قسمت ، در کمترین زمان مشکل را رفع کرده و سفارش مورد نظر را به سرانجام خواهد رساند.

۷-انتقاد پذیری: عکس اپ همواره تمام تلاش خود را در جهت جلب رضایت صددرصدی مشتریان خود به کار گرفته. اما ما از انتقادات سازنده و ارزشمند شما عزیزان غافل نبوده و همواره در جهت اعتلای بیشتر در صحنه رقابت از آنها بهره میبریم. انتقاد را به معنای کشف مجهولات و رشد شناخت در راه خود میدانیم، همچنین با وجود رقابت و زمان محدود، نقدپذیری موجب بالا رفتن توان مفید مجموعه و کاهش امور بی فایده که در ظاهر زیاد مشخص نیست ، میشود. این به معنای پیشرفت در ارائه خدمات میباشد و در نتیجه این مجموعه(مدیریت و کارمندان)با کمال میل پذیرای انتقاد های شما عزیزان میباشد.

۸-ارزیابی پرسنل: تمامی پرسنل و کارمندان این مجموعه با گذراندن دوره های تخصصی و با چندین سال تجربه مشغول خدمت رسانی به شما عزیزان هستند. با این حال سلامت جسمی و روانی ایشان نیز هر ساله مورد آزمایش قرار میگیرد، همچنین بیلان کاری کارمندان مجموعه نیز نشان از تخصص و مهارت در امور محوله به ایشان میباشد.

منشور اخلاقی عکس اپ