شروع عکس اپ

اولین بار ۷ سال داشتم که پنهانی صندلی عکس پرسنلی آتلیه پدربزرگ را، به پشت دوربین فانوسی قراردادم. و برای لذت بردن از صدای دگلانشور(صدای چلیک ) دوربین مقدس عکاسی با آن دوربینی که سالیان سال است صدایش را کسی نشیده سرگرم شدم و بازی کردم ، صدای چلیک دوربین برایم لذت بخش بود ، در تاریک خانه نم دار و تاریک با آگراندیسمان ، داروی ظهور ، داروی ثبوت آشنا شدم. و وقتی ۱۰ ساله بودم معنی نور،رنگ،عکس و عکاسی را با چشمهای خود میدیدم و درک میکردم که عکس چیست؟ عکاسی یعنی چی؟ چاپ عکس یعنی چی؟ چاپ شدن یک عکس از ابتدا تا انتها میدیدم و لمس میکردم و میفهمیدم که چگونه یک عکس را میشود تیره یا روشن چاپ کرد و این برایم بینهایت لذت بخش بود. از آن روزگار قریب به ۳۰ سال میگذرد و در این ۳۰ سال لحظه ای نشده که از چاپ کردن عکس و ظهور آن و دیدن عکسی که چاپ شده لذت نبرم ،ما به کار خود علاقه داریم ، عشق می ورزیم و با عشق لحظات زیبا و به یاد ماندنی را در قاب تصویر نقش می بندیم . ما به پاس اعتماد و اطمینان شما عکس ها و لحظه هایتان را جاودانه میکنیم. امروزه مجموعه عکس اَپ سامانه چاپ آنلاین عکس و همچنین چاپ عکس روی شاسی و چاپ آلبوم را با همراهی شما عزیزان آغاز نموده و در این راه همواره به شما عزیزان افتخار خواهد کرد زیرا که ما با تایید شماست که میتوانیم کار خود را با قدرت ادامه دهیم.

چاپ آنلاین عکس
تاریخچه عکس اپ

تاریخچه عکس اپ

عکس اَپ ، زیر مجموعه لابراتوار چاپ عکس سهند (تاسیس ۱۳۷۱) ، بزرگترین ، کاملترین و حرفه ای ترین مجتمع چاپ عکس ، تخته شاسی و تولید آلبوم در کشور می باشد ،مجموعه عکس اَپ پیشرو در ارائه راهکارهای نوین در صنعت چاپ تمام تلاش خود را بر آن داشته تا بهترین کیفیت در چاپ و تولید عکس را برای هموطنان داخل کشور به ارمغان بیاورد، ما با ایجاد بستری جهت سهولت در چاپ عکس اقدام به راه اندازی سامانه آنلاین چاپ عکس نمودیم. و در این راستا اقدام به ایجاد یک سایتِ چاپِ آنلاینِ عکس با نام تجاری عکس اَپ نمودیم. شما عزیزان میتوانید با مراجعه به سایت عکس اَپ پس از بارگذاری عکس های خود و اتمامِ مراحل چاپ در سایت بصورت مستقیم با کارشناسان ما در تماس باشید و آنها را از ایده ها و سلایق خود آگاه کنید . پس از سپری شدن فرایند های فوق، محصول شما که بسته به درخواست شما میتواند عکس،تخته شاسی، آلبوم،مگنت(عکس آهنربایی)، آلبوم جاسوئیچی و ... باشد را در کمتر از یک روز از ارسال فایل (کار های عمده تا سه روز) درب منزل یا محل کار خود تحویل بگیرید.

تیم عکس اپ

تیم جوان عکس اَپ با بهره گیری از تجربیات ارزشمند گذشتگان خود، مجموعه ای با انگیزه و مستعد رقابت، با تکیه بر دانش و تجربه را تاسیس نموده. تیم ما متشکل از متخصصین با تجربه و تحصیل کرده در زمینه طراحی،چاپ و همچنین صحافی مدعی ارائه با کیفیت ترین خدمات چاپ و آلبوم به شما هم میهنان عزیز میباشد.

تیم عکس اپ
تفاوت عکس اپ با سایر همکاران

تفاوت عکس اپ با سایر همکاران

آنچه که مجموعه ما را از دیگران متمایز می سازد
۱- در این مجموعه عکس های شما پرینت نمی شوند ! بلکه بر روی کاغذ حساس به نور عکاسی نقش می بندند.(مهمترین ویژگی های چاپ عکس ما ضد آب، ضد خس و ضد اثر انگشت با ماندگاری بالا میباشد)
۲- تمامی مراحل چاپ عکس با نظارت کارشناسان رنگ و متخصصین چاپ صورت می گیرد ما با افتخار مدعی چاپ عکس با بالاترین کیفیت و بهترین رنگ بر روی بهترین کاغذ عکاسی هستیم
۳- تمامی محصولات را با گارانتی طلایی عکس اَپ به شما ارائه میدهیم.
۴- تضمین پایین ترین قیمت، بالاترین کیفیت و کوتاهترین زمان تحویل

 

افتخارات عکس اپ

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

افتخارات عکس اپ
تاریخچه عکس اپ

منشور اخلاقی عکس اپ

۱-مشتری مداری: رمز موفقیت در هر کاری، تعامل و رضایت در ایجاد رابطه با مشتری میباشد.کاربران و مشتریان اصلِ اولِ موجودیت مجموعه ها و قلب تپنده تمام فعالیت های تجاری هستند.این مجموعه نیز تمام همت و تلاش خود را صرفاً در جهت جلب رضایت صددرصدی از شما عزیزان معطوف کرده و در این راه همواره سعی در ارائه بهترین و برآزنده ترین خدمات به شما میباشد.

۲-ارزش های شغلی: ارزشها، عقاید و باورهایی هستند که برای شما مهم اند و فعالیت های شما را هدایت میکنند.این مجموعه با عقایدی چون احترام، تسریع در انجام امور،تنوع،پیشرفت،امنیت و ... میزبان مشتریان خود میباشد. ما به این ارزش ها معتقدیم و برآنیم تا با ارائه خدمات مبتنی براین ارزش ها، حسن نیت خود را در تعامل با مشتریان به اثبات برسانیم.

۳-مسئولیت پذیری: عکس اپ به تمامی تعهدات و مقررات خود پایبند بوده و تمامی درخواست های مشتریان را در چهارچوب وظایف و توان خود، در اسرع وقتو با دقت، تمرکز و احترام به انجام رسانده و به تمامی نیاز های مشتریان خود با انسجام کاری، مسئولیت پذیری و در نهایت احترام جامه عمل میپوشاند.

۴-بررسی دقیق امور: در مجموعه ها و شرکت های خدماتی که در سطح گسترده تری دارای فعالیت هستند، بروز مشکل در مرحله نهایی امری اجتناب ناپذیر بوده. لذا عکس اپ با ایجاد واحد تخصصی کنترل کیفیت، محصولات خود را از ابتدا تا انتها در مراحل مختلف مورد بررسی قرار میدهد. همچنین کنترل روابط بین کارمندان و مشتریان، امور قیمت گذاری و مبالغ،امنیت در بسته بندی و ارسال نیز از دیگر امور مورد بررسی و توجه این مجموعه میباشد.

۵-خدمت رسانی: افتخار ما خدمت رسانی به شماست. لابراتوار سهند در طول چند دهه فعالیت خود همواره خدمت رسانی در سایه احترام و اخلاق را سرلوحه تمام امور خود قرار داده و عکس اپ تمامی خدمات مربوط به چاپ و ارسال را با نهایت کیفیت و در کوتاهترین زمان به انجام میرساند. رضایت شما عزیزان مهر تاییدی بر این ادعاست.

۶-بروز مشکل برای کاربران: پشتیبانی این مجموعه همواره با نظارت بر تمامی قسمت های مختلف از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری میکند. اما در صورت بروز هر گونه مشکل احتمالی در هر زمینه ای اعم از ارتباط کارمندان تا فرایند های چاپ، ارسال و طراحی با اطلاع به این قسمت ، در کمترین زمان مشکل را رفع کرده و سفارش مورد نظر را به سرانجام خواهد رساند.

۷-انتقاد پذیری: عکس اپ همواره تمام تلاش خود را در جهت جلب رضایت صددرصدی مشتریان خود به کار گرفته. اما ما از انتقادات سازنده و ارزشمند شما عزیزان غافل نبوده و همواره در جهت اعتلای بیشتر در صحنه رقابت از آنها بهره میبریم. انتقاد را به معنای کشف مجهولات و رشد شناخت در راه خود میدانیم، همچنین با وجود رقابت و زمان محدود، نقدپذیری موجب بالا رفتن توان مفید مجموعه و کاهش امور بی فایده که در ظاهر زیاد مشخص نیست ، میشود. این به معنای پیشرفت در ارائه خدمات میباشد و در نتیجه این مجموعه(مدیریت و کارمندان)با کمال میل پذیرای انتقاد های شما عزیزان میباشد.

۸-ارزیابی پرسنل: تمامی پرسنل و کارمندان این مجموعه با گذراندن دوره های تخصصی و با چندین سال تجربه مشغول خدمت رسانی به شما عزیزان هستند. با این حال سلامت جسمی و روانی ایشان نیز هر ساله مورد آزمایش قرار میگیرد، همچنین بیلان کاری کارمندان مجموعه نیز نشان از تخصص و مهارت در امور محوله به ایشان میباشد.