در صورتی که در استفاده از عکس اَپ به مشکل برخوردید، با توجه به مشکل خودتون سوالات زیر را دنبال کنید. حتماً جواب خودتونو پیدا خواهید کرد. در صورتی که پس از مطالعه سوال های متداول مشتریان و پاسخ های آنها باز هم به جواب مد نظر خود نرسیدید میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل کنید.

١- عکس اَپ

٢- ثبت نام

٣- محصولات

٤- آپلود تصاویر

٥- اشتراک و تخفیف ها

٦- مدت زمان چاپ و ارسال

٧- پرداخت

 


 

آلبوم عکس چیست؟

کتاب عکس چیست؟

منظور از مجله عکس چیست؟

مگنت چیست و به چه درد میخوره؟

عکس های من برای آلبوم طراحی خوبی ندارد، چه کار کنم؟

شاید از طرح و چیدمان آلبوم خوشم نیاد،چطوری میتونید اونجوری که من میخوام طراحی کنید؟

 


 

آلبوم عکس چیست؟

آلبوم دیجیتال نسل جدید آلبوم های عکس میباشد با این تفاوت که عکس ها بصورت دیجیتال چاپ شده و با طراحی توسط گرافیست ها کنار هم چیده شده و صفحات رو شکل میدن. ضخامت صفحات در این محصول بسیار بالا بوده و صفحات ضد آب، ضد خش، ضو اثر انگشت و همچنین با مقاومت بالا و ماندگاری تحویل مشتری خواهد شد. جلد های این محصول بسیار متنوع بوده و از مواد و متریال مختلفی جهت ساخت جلد بهره برده میشود مانند چرم،پارچه،فلز،پلکس و ...این محصول مناسب آلبوم های عروس و داماد، عکس های مدلینگ، آلبوم های نمونه کار برای تمام صنوف، آلبوم بارداری و کودک، آلبوم صنعتی و اسپرت و ... مناسب میباشد.

کتاب عکس چیست؟

کتاب عکس شکل تازه ای از آلبوم های عکس هست. در این محصول ضخامت صفحات از ورق معمولی بیشتر واز آلبوم های دیجیتال و نفیس کمتر هستش، در هر صفحه عکس ها به مانند یک کتاب کنار هم با طراحی شکیل چیده شده و شکل مدرن و زیبایی به خود گرفته اند. جلد های این محصول نیز توسط طراحان ما چیده شده و در دو طرف جلد بسیار زیبا نقش میبندند. برای اتفاقات مهم، مناسبت های سالانه، سورپرایزها و ... بسیار مناسب میباشد و از نظر مبلغ نیز بسیار ازانتر از آلبوم های نفیس میباشد. کاملاً ضد آب، ضد خش و ضد اثر انگشت بوده و مقاومت صفحات بسیار بالا میباشد.

منظور از مجله عکس چیست؟

مجله های عکس همانطور که از اسمش پیداست ماهیتی به مانند مجله دارد، به این معنی که عکس ها را در آن به مانند عکس های مجله چیده و کلمات و جملاتی که شما مشخص کرده اید را در آن تعریف میکنند. میتوانید خاطرات مربوط به ان عکس را بنویسید، میتوانید احساس خودتان نسبت به آن عکس باشد، جمله یا متنی از بزرگان، سروده ها و دلنوشته های خودتان و چندین مطلب مورد نظر دیگر که متناسب با سلیقه خود شماست. جنس کاغذ ها به مانن فتوبوک و طراحی روی جلد نیز انجام خواهد شد. ضد آب، ضد خش و ضد اثر انگشت و صفحات مقاوم از دیگر ویژگی های این محصول میباشد.

مگنت چیست و به چه درد میخوره؟

مگنت صفحات مغناطیسی(آهنربایی) نازک و به رنگ قهوه ای میباشد که توانایی اتصال به سطوح آهنی را دارد و همچنین میتوان عکس را روی آنها چاپ کرد و از آنها بعنوان تابلو های مغناطیسی بهره برد. همچنین از دیگر استفاده های مگنت میتوان به جنبه تبلیغاتی آن اشاره کرد مانند چاپ تابلو های تبلیغاتی متصل به خودرو و همچنین کارت ویزیت های متفاوت، بادوام و مستحکم.

عکس های من برای آلبوم طراحی خوبی ندارد، چه کار کنم؟

طراحی آلبوم ها و فتوبوک و مجله ها در مجموعه عکس اَپ به طور کامل انجام خواهد شد فقط کافی است با مجموعه تماس گرفته و درخواست خود را مبنی بر طراحی عکس های خود صادر کنید تا عکس های شما را در اختیار طراحان قرار دهیم. همچنین نیز شما در تمامی مراحل طراحی با طراحِ خود در تماس بوده و تا تایید نهایی توسط شما این روند ادامه دارد. کادر طراحیِ عکس اَپ تماماً از بانوان با تجربه تشکیل شده و شما هیچ گونه نگرانی ای بابت عکس های ارسالی خود نخواهید داشت.

شاید از طرح و چیدمان آلبوم خوشم نیاد،چطوری میتونید اونجوری که من میخوام طراحی کنید؟

همانطور که توضیح دادیم شما موارد مورد نظر خودتون رو اعلام میکنید و طراحان ما امور مربوطه را انجام میدهند و شما در صورت تغییر نظر خود میتوانید یکبار طراحی خود را عوض کنید اما برای بار دوم، تغییرات مستلزم پرداخت مبلغ طراحی از سمت شما خواهد بود. لازم به ذکر است که طراحان تمام درخواست های شما را عیناً اجرا خواهند کرد و بدیهی است در صورت بروز هر گونه اشتباه از سمت طراحان، هیچ گونه مبلغی از شما دریافت نخواهد شد.