از زمان های دور تابلو ها،کتیبه ها و دیوارکوب ها از جمله اجزای جدایی ناپذیر منازل و محیط های کار بوده اند. به سختی میتوانید خانه یا دفتر کاری بدون تابلو ها و آویز های دیواری را پیدا کنید و یا شاید اصلاً نتوانید. تابلو ها همیشه بوده اند اما ماهیت و شکل آن ها در گذر زمان ممکن است دچار تغییر شده باشد. امروزه طیف گسترده تری از دیوارکوب ها را شاهد هستیم که میتوانید بنا به سلیقه فردی خود و هماهنگی با دیگر اجزای موجود طرح مورد نظر خود را برگزینید. طرح هایی مانند مناظر زیبا و چشم نواز،طرح های واقع گرایانه ویا تصویری از خود و خانواده خودتان. 

شما می توانید در صفحه اصلی وبسایت ما سفارش چاپ عکس روی شاسی را داشته باشد.

 

 

دیوارکوب ها از جمله نکات کلیدی در طراحی های داخلی و دکوراسیون منازل و دفاتر کار به شمار میروند که با طرح های خاص میتواند زیباییِ یک دکوراسیون را چند برابر کند. طراح میتواند از یک رنگ مادر برای دکوراسیون بهره ببرد و و تابلو ها را بر اساس آن رنگ تعیین کند. تصاویر واقعی،نقش ها و طرح های مدرن و ... . پس تابلو ها برای یک دکوراسیون خوب عضو هستند و بایستی در انتخاب آنها بسیار دقت کرد. یکی از طرح های زیبا در دکوراسیون داخلی منازل استفاده از تصاویر اعضای منزل برای تزئین دیوار هاست. عکس ها و تصاویر خود را با طراحی های زیبا پس از تبدیل به تابلو و دیوارکوب، به روی دیوار قرار داده و نقش تازه ای به منزل و دفتر کار خود دهید.

 

 

کیفیت در تابلو ها نقش مهمی دارد، این که تابلو از چه جنسی بوده و کیفیت و دوام ان تا چه حدی است نیز باید از نکات مورد توجه شما به هنگام تهیه تابلو باشد. تابلو ها زمانی ارزش بیشتری پیدا میکنند که طول عمر بالایی داشته باشند زیرا در این صورت دیگر به عنوان یک بخش از دکوراسیون مورد توجه نیستند و یک عضو از خانواده به حساب می آیند.حتماً شما هم از دیوارکوب های خانه های پدربزرگ ها و مادر بزرگ هایتان خاطره هایی دارید، این دقیقاً همان ارزش تاریخیِ تابلو ها در هر مکانی میباشد.پس فاکتور کیفیت و دوام میتواند وجه تمایزی بین انتخاب های شما در مورد تابلو های مختلف باشد.

 

 

تابلو شاسی های عکس اَپ ساخته شده با متریال وارداتی از بهترین نوع و با استفاده از دستگاه های چاپ شیمیایی و البته کارشناسان با تجربه، با ضمانت معتبر این شرکت تقدیم شما عزیزان خواهد شد. رویه این تخته شاسی ها ضد آب،ضد خش و اثر انگشت بوده و قابلیت شستشو را نیز دارند. این تابلو ها با 4 نوع کاغذ(مات،سیکل،براق و متالیک)مختلف تولید شده و با توجه به نوع عکس و سلیقه مشتری تهیه خواهد شد.شما میتوانید با ارسال عکس ها و فایل های تصویری خود به سامانه www.Axapp.ir ویا با استفاده از اپلکیشن عکس اَپ، تابلو های خود را در سایز های استاندارد و غیر استانداردسفارش دهید و آن ها را درب منزل یا محل کار خود در کمتر از 1 روز تحویل بگیرید. همچنین تمامی محصولات این شرکت از ضمانت بازگشت هفت روزه در صورت خرابی یا عدم رضایت برخوردار هستند.

 

 

چاپ آنلاین تخته شاسی