چاپ عکس

امروزه با گسترش تکنولوژی دیگه دست هر کسی یه گوشی تلفن همراه هوشمند با دوربین های با کیفیت میبینیم که در هر زمان و مکانی با توجه به نیاز و استفاده شخصی اقدام به عکاسی از خودشون میکنن. البته من و شما که الان دارید این متن رو میخونید هم از این قاعده مستثنی نیستیم و برای خودمون هم پیش اومده که در مکان هایی با مناظر زیبا یا لحظات خوش زندگیمون از خودمون و اطرافیانمون عکس گرفتیم و اونو در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشتیم یا تو حافظه گوشی یا کامپیوتر خونگی ذخیره کردیم تا بعداً بریم سراغشون و خاطراتمون رو دوره کنیم. هر عکسی بازگو کننده احساسات فوق العاده زندگی ما در اون لحظه اس، هر انسانی در طول زندگی خودش شاید خیلی عکس بگیره اما آیا تمام آنها  برای اون شخص از اهمیت یکسانی برخوردار است؟

 

 

حتماً برای شما هم اتفاق افتاده که گوشیتون خراب بشه یا حافظه داخلیش به هر دلیلی پاک بشه و یا خودتون به اشتباه پوشه ای رو پاک کنید تا برنامه ای چیزی نصب کنید. این اتفاق ها شاید در ظاهر منجر به پاک شدن چندتا دونه عکس شده باشه اما در واقعیت شما قسمتی از خاطرات خودتون رو از دست دادید. در بین این عکس ها حتماً دو سه تا عکس مهم وجود داشته که دوست داشته باشید یه بار دیگه ببینیدش. اینجاس که میگن همه چی قدیمیش خوبه... عکاسی و چاپ عکس هم دقیقاً به خاطر همین چیزاس که هیچ وقت از مد نمی اُفته. همیشه دیدیم که همه لحظات مهمشون رو یه جور دیگه نگه میدارن. مثلاً شب عروسی، الان دیگه کمتر پیش میاد کسی از شب عروسیش آلبوم نداشته باشه.عکس و فیلم های ذخیره شده روی فلش و دیسک جای خودش اما آلبوم عکس هم جای خودش و همه اول آلبوم رو میبینن. حتی بعد چند سال ممکنه که سی دی یا فلش بسوزه، بشکنه ، گم بشه ولی آلبوم همیشه هست. این یه مثال ساده برای چاپ لحظات مهم بود اما برای باقی لحظات خوش و مهم خودمون چی؟؟ عکس هایی که در اون لحظه میگیریم رو چیکار کنیم؟؟

 

 

 

کیفیت ثبت لحظات شما باید چطور باشه؟ قطعاً شما به دنبال بهترین کیفیت برای لحظه های ناب خود هستید. اما بهترین کیفیت به چه معناست؟ بهترین کیفیت برای یک عکس به این معناست که شما مثلاً یه عکس ماندگار با جنس خوب داشته باشید که هیچ وقت خراب نشه. ضد اثر انگشت باشه چون دوستایی که میبینن دوست دارن عکسو بردارن و ببینن و اگه جای دسته هر کدوم از دوستاتون روی عکس بمونه که هیچی. دوم این که ضد خش باشه، ظاهر شفاف و سالم عکس با خظ و خش های دیگه از بین نره و سوم اینکه ضد آب باشه تا اگه خدایی نکرده چایی، آبمیوه و کلاً چیزی ریخت روش خیلی راحت با یه دستمال خیس تمیزش کنید و بشه عین روز اولش.تمامی این ویژگی هارو با استفاده از بهترین مواد اولیه برای شما فراهم کردیم و دستگاه های چاپ شیمیایی عکس این مجموعه عکس هارو به صورت ضد آب، ضد خش و ضد اثر انگشت برای شما در هر سایزی چاپ میکنه.

 

 

در مورد چاپ عکس ها و لحظاتتون هم میتونید به سادگی هر چه تمام اون هارو از طریق سامانه چاپ آنلاین عکس اَپ برای چاپ در هر سایزی به سرعت آماده کنید و درب منزل و یا محل کارتون در کمتر از یک روز در نهایت امنیت تحویل بگیرید. از نظر قیمت هم عکس اَپ از تمام عکاسی ها و آتلیه های نزدیک شما ارزونتره و شما قبل از سفارش میتونید قیمت هارو با هم مقایسه کنید. همچنین تمامی محصولات عکس اَپ دارای ضمانت بازگشت هفت روزه هستش و شما میتونید تا هفت روز بی قید و شرط در صورت عدم رضایت محصولات رو عودت بدید. پس در نهایت عکس اَپ یک سیستم جامع و کامل چاپ آنلاین هستش که برای برآورده کردن نیازهای چاپی شما در هر مکان و زمانی ایجاد شده. و اینو یادتون باشه با عکس اَپ دیگه هیچ عکسی پاک و خراب نمیشه...

 

 

چاپ آنلاین عکس