عکس شیشه ای

 

عکس شیشه ای یا کریستال از جمله طرح های جدید و خلاقانه در صنعت عکاسی و چاپ میباشد که چندی است جایگاه خود را میان سلایق مختلف در بین مردم پیدا کرده و از توجه زیادی برخوردار شده.

در این نوع محصول عکس شما پس از چاپ در ابعاد مورد نظر باید روی صفحات شفاف و ضخیم کریستل قرار بگیرد

صفحات کریستال ، صفحات شیشه ای در ضخامت های مختلف هستند. این صفحات نسبت به شیشه معمولی انعطاف و استحکام بیشتری دارند. شفافیت این مواد هم نسبت به شیشه بالاتر بوده و نور را با ضریب خطای کمتری از خود عبور میدهند. عکس های قرار گرفته در صفحات کریستال هرگز کمرنگ یا بی رنگ نخواهند شد، شما به راحتی میتوانید آنها را تمییز کنید، اگر از ارتفاعی به زمین برخورد کنند نمیشکنند و شفافیت بیشتری نسبت به عکس معمولی خواهند داشت.

نحوه کار به این صورت هست که صفحات کریستال را در ابعاد دلخواه برش داده و عکس چاپ شده در سایز مورد نظر را با مواد مخصوص با استفاده از دستگاه پرس روی ان میچسبانیم، ( به دلیل عدم وجود گرد و غبار و هوا میان عکس و کریستال). برای کریستال های دوطرفه و بعد دار نیز مراحل کار به همین ترتیب میباشد فقط با اندکی کار اضافه، آن هم به این صورت که عکس کریستال تولید شده را به عکس کریستال دیگر میچسبانیم. عکس شیشه ای های دورو معمولا برای استفاده رو میزی و عکس کریستال های یک طرفه بعنوان دیوارکوب مورد استفاده قرار میگیرند.

حال اگر نیاز به این محصول داشتید، میتونید خیلی راحت و با چند کلیک ساده اونو سفارش بدید. فقط کافیه به صفحه اصلی عکس اَپ برید و قسمت عکس شیشه ای رو انتخاب کنید، سپس در انتخاب محصول گزینه کریستال رو بزنید. عکس خودتون رو آپلود کنید و بقیه کارها رو به ما بسپارید . منتظر باشید تا خیلی زود به دستتون برسه.