در صورتی که در استفاده از عکس اَپ به مشکل برخوردید، با توجه به مشکل خودتون سوالات زیر را دنبال کنید. حتماً جواب خودتونو پیدا خواهید کرد. در صورتی که پس از مطالعه سوال های متداول مشتریان و پاسخ های آنها باز هم به جواب مد نظر خود نرسیدید میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل کنید.

١- عکس اَپ

٢- ثبت نام

٣- محصولات

٤- آپلود تصاویر

٥- اشتراک و تخفیف ها

٦- مدت زمان چاپ و ارسال

٧- پرداخت


 

عکس اَپ چیست؟

امنیت عکس ها در عکس اَپ چگونه و به چه صورته؟

نحوه فعالیت در عکس اَپ، روش چاپ و ساعات کاری چگونه است؟

شروع مراحل سفارش چطور هستش؟

 


 

 

 

عکس اَپ چیست؟

عکس اَپ ، زیر مجموعه لابراتوار چاپ عکس سهند (تاسیس ۱۳۷۱) ، بزرگترین ، کاملترین و حرفه ای ترین مجتمع چاپ انلاین عکس ، چاپ عکس روی شاسی و چاپ آلبوم در کشور می باشد. این مجموعه با هدف تبدیل شدن به چاپخانه مجازی با محوریت چاپ تصویر تمام تلاش خود را به کار گرفته تا خدمت رسانی خوب، برای شما عزیزان در کشور عزیزمان ایران باشد. از این رو با توجه به نیاز کشور به ایجاد سامانه چاپ آنلاین همانند دیگر کشور ها، بر آن شدیم تا افتخار انجام این خدمت به شما عزیزان را از آنِ خود کنیم.

امنیت عکس ها در عکس اَپ چگونه و به چه صورته؟

عکس های کاربران پس از انجام مراحل آپلود، ایجاد اطلاعات و پرداخت توسط پنلِ خود کاربر، بلافاصله وارد مرحله چاپ شده و چاپ میشود.سپس توسط کارشناسان بسته بندی که صرفاً از پرسنل خانوم انتخاب شده است از دستگاه تحویل و بسته بندی میشوند. و فاکتور مورد نظر را به آن الصاق میکنند. سپس با توجه به آدرس و نوع ارسال مورد نظر کاربر برای ایشان ارسال میشود.

نحوه فعالیت در عکس اَپ، روش چاپ و ساعات کاری چگونه است؟

نوع فعالیت چاپی در عکس اَپ متفاوت میباشد. عکس ها در عکس اَپ پرینت نمیشوند بلکه به روی کاغذ های مخصوص به نور و توسط رنگ های شیمیایی چاپ میشوند. محصولات کاملاً ضد آب بوده و حتی رنگ ها با حلال هم پاک نمیشوند. ساعات کاری مجموعه همه روزه به جز ایام تعطیل از ساعت ١٠ صبح الی ٩ شب میباشد.

شروع مراحل سفارش چطور هستش؟

ابتدا عکس و تصویر مورد نظر خودتان را انتخاب کنید. سپس وارد سایت یا اپلکیشن شده و نوع چاپ و سایز مورد نظر را انتخاب کنید. در این زمان عکس را آپلود کرده و اطلاعات خود را وارد کنید. پس از انجام مرحله پرداخت عکس شما وارد دستگاه چاپ میشود.برای اطلاعات بیشتر میتوانید آموزش تصویری سفارش را از اینجا مشاهده کنید.