شیوه های پرداخت در عکس اَپ

 

 

همانطور که میدانید عکس اَپ یک سیستم سفارش و چاپ آنلاین عکس ،تخته شاسی ، آلبوم و در کل یک چاپخانه مجازی به شمار میرود که شما هر چه نیاز به یک چاپخانه دارید را در آن برطرف کنید.

شیوه های پرداخت متفاوت و متنوعی برای رعایت حال شما عزیزان در نظر گرفته شده که به آنها میپردازیم.

 

 

1-روش پرداخت آنلاین: همانطور که انتظار میرود هر فروشگاهِ مجازی ای دارای درگاه پرداخت اینترنتی میباشد و شما به راحتی میتوانید پس از انجام مراحل خرید در همان لحظه مبلغ مورد نظر را پرداخت کرده و کد رهگیری را نزد خود نگاه دارید.پس از ورود به سایت و انتخاب و انجام مراحل خرید، تکمیل فرم و انتخاب نحوه ارسال، به درگاه بانک منتقل شده و خرید خود را کامل میکنید. پرداخت موفق مبلغ کالا به منزله نهایی شدن مراحل سفارش میباشد و نیازی به اطلاع رسانی شما به این مجموعه نیست و محصول شما وارد پس از این مرحله به صورت خودکار وارد مرحله چاپ و ارسال میشود.

 

اطلاعات لازم برای پرداخت آنلاین:

۱- شماره ۱۶ رقمی کارت
این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.


۲- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
برای انجام پرداخت آنلاین لازم است از قبل رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را وارد نمایید.


۳- کد CVV۲
این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و... به صورت یک عدد ۳ رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی، ۴ رقمی می باشد.


۴- تاریخ انقضا
تاریخ انقضا بر روی تمامی کارت‌های بانکی حک شده است.

 

2-روش کارت به کارت: برای رعایت حال مشتریان بزرگوار و راحت تر کردن پرداخت میتوانید در صورت عدم امکان و یا عدم رضایت از پرداخت اینترنتی از گزینه کارت به کارت نیز بهره ببرید.شما میتوانید در صورت موفق نبودن در پرداخت اینترنتی و یا نداشتن رمز دوم هر مشکل دیگری در پرداخت آنلاین، پس از ثبت سفارش با کارشناسان ما در تلگرام (اینجا)  در تماس باشید. برای پرداخت از طریق کارت به کارت میتوانید مبلغ مورد نظر را به شماره کارتی که مشاهده میکنید ارسال کرده و تصویر رسید پرداختی را برای مسئولین ما ارسال کنید. بدیهی است پس از ارسال رسید، محصولات شما وارد مرحله چاپ و ارسال خواهند شد.

 

3-راه سوم: که مطمئن ترین راه و البته دشوارترین راه به حساب می آید، مراجعه حضوری به محل مجموعه و سفارش، پرداخت و تحویل میباشد.

 

پیشاپیش از شما عزیزان کمال تشکر و قدردانی را داریم

عکس اَپ