پاسخ به سوالات متداول

 

پاسخ به سوالات متداول

 

١-چه طور باید سفارش بدیم؟

شما عزیزان میتونید خیلی راحت از روی سایت اقدام به سفارش محصولات دلخواه خودتون بکنید. روی صفحه اصلی سایت پنل های چاپ عکس، چاپ تخته شاسی، چاپ آلبوم، چاپ فوتوبوک و... موجوده و میتونید از اونجا سفارش بدید. 

روش دوم همینطور اَپلکیشن عکس اَپ هستش که میتونید اونو دانلود کنید و خیلی راحت هر جا که بودید استفاده کنید و باهاش عکساتونو آپلود و وارد مرحله چاپ کنید.

روش سوم هم استفاده از راه ارتباطی مستقیم با کارشناسانِ چاپ و طراحی در مجموعه عکس اَپ هستش که از اینجا میتونید وارد بشید .

البته من همه اینهارو در قسمتِ راهنمای ثبت سفارش توضیح دادم قبلاً با عکس و همه چی.

 

٢-سفارشاتم چند روزه به دستم میرسه؟

سفارشاتِ شما در صورتِ این که جزو سفارشات عمومی باشد و در تهران حضور داشته باشید یک روزه به دستتون میرسه. بدیهی است در صورت افزایش مسافت و همچنین سفارشات عمده و بیشتر مدت زمان ارسال بیشتر شده ولی نهایتاً هر نوع سفارشی در هر جای ایرانِ عزیز تا سه روز کاری به دستتون میرسه.

 

٣-روش های پرداختتون چطوریه؟

روش های پرداخت رو هم در صفحه روش های پرداخت کاملاً برای شما عزیزان توضیح دادم و از اینجا میتونید برید و مطالعه کنید.

 

٤-فرق آلبوم با فوتوبوک چیه؟

آلبوم ها از نظر ابعادی بزرگ تر و همچنین ظخیم تر از فوتوبوک ها هستند و فوتوبوک ها ظریف تر هستند. همچنین فرق دیگر آلبوم با فوتوبوک جلد آنهاست زیرا جلد آلبوم ها نفیس بوده و ظاهری مقاوم تر و ماندگار تر دارند. همین طور صفحات محکمتر و مقاوم تر. فوتوبک ها ظاهری ظریف، صفحاتی به مانند کتاب  و دارای جلدِ توضیحی با طراحیِ مختص کتاب عکس میباشد.

 

٥-مجله عکس چی هست؟

مجله عکس هم مجموعه ای از عکس های داستانیِ شماست که به مانند یک مجله یا Comic طراحی و چاپ میشود. فرق آن با فوتوبوک هم استفاده از جملات خاطره بخشِ شما یا جملات زیبا و احساسی در آن میباشد. نوشتن چند پاراگراف از خاطره یک روز کاری و یا هر چیزی که نیاز به ماندگار شدن داشته باشد.

 

٦-شما طراحی یا فتوشاپ هم روی آلبوم انجام میدین؟

بله انجام میدیم. عکس اَپ دارای تیمِ طراحی و گرافیست های حرفه ای میباشد که تمامی کارهای شما را در صورت نیاز طراحی خواهند کرد و شما نیز میتوانید در تمامی مراحل با آنها در تماس باشید.

 

٧-چرا ما از همه ارزانتریم؟؟

عکس اپ به چند دلیل از بقیه جاها ارزون تره ، اول به خاطر این که فعالیت خودشو در سطح کشور انجام میده و همینطور با چند هزار آتلیه در سطح کشور کار میکنه که تعدادشون رو به افزایشه و دوم این که برای مردم از سراسر کشور چاپ میزنه و اینا همه یعنی همون سود کمتر،فروش بیشتر و دلیل سوم این که عکس اَپ مواد اولیه رو خودش تولید و عرضه میکنه و این هم یعنی حذف واسطه ها و به این ترتیب توان رقابتی بسیار بالایی با تمام شرکت های چاپ در کل کشور رو داره

 

٨-ضمانت کالا و مرجوعی چیست؟

ضمانت کالا همونطور که از اسمش پیداست همان تعهداتی است که ما نسبت به دوام و کیفیت محصول خودمون به شما دادیم که محصولات دارای ضمانت های چند ساله و آلبوم ها که ضمانتِ مادام العمر دارن و اما مرجوعی به معنیِ این است که شما پس از دریافت کالا در صورت هر نوع مغایرت و خرابی میتوانید تا یک هفته کالا را پس بدید و کل مبلغ خودتون رو یکجا از مجموعه تحویل بگیرید.