از حدود 100 سال پیش که دوربین عکاسی پای خود را در زندگی مردم باز کرد مردم برای اینکه لحظات تلخ و شیرین خود را ثبت کنند به عکاسی ها مراجعه میکردند و از خود و خانواده خود عکس می گرفتند.
هرچه زمان گذشت و رو به جلو آمد دوربین ها و نوع عکس ها و عکاسی ها تغییر کرد و از دوربین های قدیمی و آنالوگ به سمت دوربین های دیجیتال و امروزی آمدیم و همچنین چاپ عکس هم نسبت به گذشته تغییر کرد و راحت تر شد و البته با کیفیت تر و حرفه ای تر.
امروزه همه افراد به لطف گوشی های هوشمند همیشه یک دوربین دیجیتال همراه خود دارند که می توانند هر لحظه و هر کجا لحظات را ثبت و ظبط نمایند. که البته این خود یک مشکل ایجاد میکند و آن هم اینکه به دلیل چاپ نکردن عکس ها و نگه داشتن آن ها در گوشی یا کامپیوتر شخصی خود احتمال پاک شدن عکس ها وجود دارد.
ما در عکس اپ این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم که عکس های خود را بصورت آنلاین چاپ نمایید لازم به ذکر است که عکس اپ محصولات زیادی برای چاپ عکس دارد مانند چاپ عکس روی شاسی , چاپ آلبوم دیجیتال , چاپ عکس پولاروید , چاپ کنواس و ... .

چاپ عکس آنلاین

عکس اپ زیر مجموعه بزرگترین لابراتوار چاپ عکس (لابراتوار سهند) می باشد که تاریخ تاسیس آن در سال 1371 می باشد لابراتوار سهند با بکار گیری بروز ترین دستگاه های چاپ و همچنین تلاش زبده ترین نیرو های کاری در صنعت طراحی و چاپ تلاش می کند که بالا ترین کیفیت را به مشتریان خود ارائه دهد.
در این روز ها که همه مردم جهان درگیر ویروس کرونا هستند و باید فاصله اجتماعی را رعایت کنند و سعی کنند بیشتر در خانه بمانند تنها راه چاره برای خرید ها و احتیاجات شخصی فقط فروشگاه های اینترنتی می باشند.
شما می توانید با مراجعه به سایت یا اپلیکیشن های عکس اپ به راحتی و چند کلیک ساده عکس یا فایل های خود را از روی حافظه دستگاه خود انتخاب نمایید و آن ها را برای ما ارسال کنید و عکس اپ هم در کوتاه ترین زمان ممکن آن ها را چاپ و برای شما ارسال می نماید.

چاپ عکس آنلاین


چاپ آنلاین عکس به شما این امکان را میدهد که لحظه های تکرار نشدنی زندگی را برای همیشه ماندگار کنید دیدن این عکس ها آن زمان لذت بخش تر است که روی بهترین کاغذ های عکس و با کیفیت ترین نوع چاپ همواره حتی پس از گذشت سالها رنگ و زیبایی روز اول را داشته باشد انتخاب کاغذ مناسب جهت چاپ عکس زیبایی و جذابیت عکس را بی شک دو چندان خواهد کرد در عکس اپ ما این امکان را برای شما به سادگی فراهم کرده ایم فراموش نکنید از لحظه ای که تصمیم به چاپ عکس میگیرید عکس اپ در همین چند قدمی شماست.
پس همین الان پشت سیستم خود بنشیند و عکس های خود را انتخاب نمایید و سایت عکس اپ را باز نمایید نوع چاپ را انتخاب کنید , عکس ها را آپلود نمایید تا ما عکس ها را چاپ شده برای شما ارسال نماییم.