در صورتی که در استفاده از عکس اَپ به مشکل برخوردید، با توجه به مشکل خودتون سوالات زیر را دنبال کنید. حتماً جواب خودتونو پیدا خواهید کرد. در صورتی که پس از مطالعه سوال های متداول مشتریان و پاسخ های آنها باز هم به جواب مد نظر خود نرسیدید میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل کنید.

١- عکس اَپ

٢- ثبت نام

٣- محصولات

٤- آپلود تصاویر

٥- اشتراک و تخفیف ها

٦- مدت زمان چاپ و ارسال

٧- پرداخت

 


 

به غیر از پرداخت آنلاین چطور میتونم پرداخت کنم؟

من رمز اینترنتی ندارم و تا به حال پرداخت آنلاین انجام ندادم، چطور پرداخت کنم؟؟

هزینه از من کسر شده و شماره پیگیری بانک به من داده شده اما در سایت چرا پیغام پرداخت نشده داریم؟؟

آیا بعد از پرداخت میتونم سفارشمو تغییر بدم؟

 


 

به غیر از پرداخت آنلاین چطور میتونم پرداخت کنم؟

عکس اَپ به دلیل راحتی شما عزیزان راه های پرداخت دیگری نیز در نظر گرفته تا در صورت بروز هر گونه مشکلی در امر پرداخت شما بتوانید امور مربوط خود را در سایت به انجام برسانید. روش های مختلف پرداخت در عکی اَپ را نیز میتوانید از اینجا مطالعه کنید.

من رمز اینترنتی ندارم و تا به حال پرداخت آنلاین انجام ندادم، چطور پرداخت کنم؟

با استفاده از کارت های بانکیِ عضو شبکه شتاب در هر زمان و مکان میتوانید نسبت به پرداخت های اینترنتی اقدام کنید. برای این امر شما میبایست شماره ١٦ رقمی روی کارت، کد ccv2، تاریخ انقضاء و رمز دوم یا همان رمز اینترنتی را در اختیار داشته باشید.تمامی اطلاعات مذکور روی کارت بانکی وجود دارد به جز رمز دوم کارت که میتوانید با مراجعه به خودپردازهای بانک صادر کننده کارت و انتخاب گزینه تغییر رمز دوم کارت، نسبت به تهیه رمز دوم کارت بانکی خود اقدام کنید. پس از انجام این مراحل شما تمام اطلاعات لازم را دارید. پس از ثبت سفارش و آپلود عکس و همچنین انتخاب روش ارسال وارد درگاه بانکی برای پرداخت شده و اطلاعات خود را وارد میکنید. سپس گزینه پرداخت را زده تا اینجا پول از حساب شما کسر شده و به حساب بانک رفته و پس از پرداخت گزینه تکمیل فرآیند خرید را بزنید تا مبلغ به حساب عکس اَپ واریز شود.

هزینه از من کسر شده و شماره پیگیری بانک به من داده شده اما در سایت چرا پیغام پرداخت نشده داریم؟

همانطور که گفتیم پس از انجام مرحله پرداخت مبلغ از حساب شما کسر شده و به حساب بانک میرود و شما باید در صفحه بعدی گزینه تکمیل فرآیند خرید را بزنید که در غیر اینصورت مبلغ به حساب شما برگشت خواهد خورد.

آیا بعد از پرداخت میتونم سفارشمو تغییر بدم؟

خیر،پس از انجام مراحل سفارش و ثبت آن امکان ویرایش در نوع محصول وجود نداشته و میبایست محصول جدید را از ابتدا بارگزاری و ثبت سفارش کنید.